Контакти
rchr.sev@gmail.com
|

Річний звіт

2018 рік був насичений подіями для Криму та його мешканців. Ми
намагалися брати найбільш активну участь у кримському житті: визначати, аналізувати та знаходити рішення для окремих проблем, що виникали.

Робота Регіонального центру прав людини допомогла знайти прогалини в українському законодавстві та порушити нові правові питання перед міжнародними існтиуціями. Подані представниками RCHR заяви наочно показують порушення з боку окупаціної влади, а також неготовність України вирішувати проблеми, викликані окупацією.

Наприклад, за допомогою співпраці з міжнародними органами порушення права на пересування у Криму було додане до загальних проблем з правами людини у конфліктних ситуаціях. Наразі RCHR активно працює над представленням доказів воєнних злочинів у цій площині у МКС.

Правовий аналіз, вивчення відкритих джерел та фактів, викладених у медіа, а також проведення особистих консультацій з ВПО та кримчанами, що проживають на окупованих територіях, дали змогу експертам організації визначити найбільші проблеми з якими стикаються кримчани.

Одним з основних інструментів RCHR для боротьби з порушенням прав людини є юридичний захист у міжнародних органах. Саме тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб інформувати міжнародні структури про порушення прав людини та воєнні злочини. Ми робимо все можливе, щоб
отримати рішення міжнародних органів щодо цих випадків у Криму.