Контакти
rchr.sev@gmail.com
|


Warning: Illegal string offset 'address' in /home/ngorchr/rchr.org.ua/www/wp-content/themes/rchr_2019/template-parts/content-single-event.php on line 11

Порушення права власності у Криму. Як звернутись до Європейського суду?

10 червня запрошуємо доєднатись до відкритого вебінару, присвяченого захисту права власності в окупованому Криму. Під час події поговоримо про процес підготовки та подачі скарги до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).

Після незаконного рішення російської влади включити земельні ділянки, що знаходяться на Кримському півострові, до переліку заборонених для володіння іноземцями, питання права власності на землю та його захисту активізувалось. Проте ще з самого початку окупації проблеми з володінням будівлями, приміщеннями чи навіть невеликими надбудовами супроводжувались довгою тяганиною в окупаційних судах та, як правило, невтішним результатом. Тож одним з останніх інструментів, доступних кримчанам для відновлення справедливості, стало звернення до ЄСПЛ.

Цей захід буде корисний тим, хто планує чи тільки розмірковує звертатись до міжнародних організацій для захисту своїх прав. Зокрема будемо говорити про те:

  • Якими можуть бути порушення права власності, з якими можна йти до ЄСПЛ?
  • Які документи треба підготувати завчасно для вашого представника у ЄСПЛ?
  • У чому полягає особливість кримської ситуації у контексті звернення до ЄСПЛ?
  • Яким чином можна вибудовувати аргументацію?

Захід в першу чергу буде корисний постраждалим, що думають/збираються звертатись до ЄСПЛ; адвокатам та юристам, які планують представляти кримчан у Суді; правозахисникам, які цікавляться питанням захисту прав людини в межах ЄСПЛ, а також усім іншим, зацікавленим у темі.

Спікер: Микола Кіккас – адвокат, юрист Регіонального центру прав людини.
Трансляція відбудеться 10 червня об 11:00 на сторінці Регіонального центру прав людини.
Запитання та уточнення можна буде залишити у коментарях під трансляцією.

Захід проводиться в межах проекту «Використання IT-технології для забезпечення доступу до правосуддя жертв масових порушень прав людини в умовах збройного конфлікту (в контексті права власності)» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».