Контакти
rchr.sev@gmail.com
|


Warning: Illegal string offset 'address' in /home/ngorchr/rchr.org.ua/www/wp-content/themes/rchr_2019/template-parts/content-single-event.php on line 11

Порушення права власності у Криму в контексті міжнародного гуманітарного права

З моменту початку окупації Кримського півострова в лютому 2014 року представники окупаційної влади почали проводити масштабну націоналізацію, вилучення та знищення, як державної, так і приватної власності на території Криму. Такі процеси продовжують здійснюватися без військової необхідності, оскільки окупація території фактично не зустріла збройного опору з боку Збройних Сил України, що перебували на той момент на півострові.

Таким чином, під час наступної онлайн-зустрічі будемо обговорювати:
◾️ Як міжнародне гуманітарне право захищає право власності в рамках збройного конфлікту;
◾️ Які саме положення порушує РФ стосовно захисту права власності в контексті окупації Криму;
◾️ Як МГП може допомогти захистити права жертв цих порушень та яким чином це може впливати на притягнення до відповідальності винних;
◾️ Які існують релевантні прецеденти стосовно порушення права власності в практиці міжнародних судових трибуналів.

Запрошуємо до участі юристів та правозахисників, які працюють з темою, представників державних органів та ЗМІ, а також усіх інших зацікавлених.

Спікер: Віталій Набухотний, юрист Регіонального центру прав людини.

Трансляція відбудеться 17 червня об 11:00 на сторінці Regional Center for Human Rights.
Запитання та уточнення можна буде залишити у коментарях під трансляцією.

Захід проводиться в межах проекту “​Використання IT-технології для забезпечення доступу до правосуддя жертв масових порушень прав людини в умовах збройного конфлікту (в контексті права власності)” за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».