Контакти
rchr.sev@gmail.com
|

Понад 2 тисячі адвокатів пройшли курс з міжнародного гуманітарного права за участі РЦПЛ

2-3 березня у Вищій школі адвокатури НААУ відбувся Курс: “Міжнародне гуманітарне право та документування злочинів під час збройного конфлікту”, участь в якому взяли понад 2 тисячі адвокатів з усіх регіонів України. Курс складався з 4 тематичних вебінарів, присвячених застосуванню міжнародного гуманітарного права та документуванню злочинів під час збройного конфлікту.

Серед лекторів курсу – адвокати та правозахисники, що співпрацюють з Регіональним центром прав людини та Українською Гельсінською спілкою з прав людини: Анастасія Мартиновська, Роман Мартиновський, Андрій Яковлєв, Микола Кіккас, Юрій Усманов.

Першим у програмі курсу став вебінар “Міжнародне гуманітарне право та документування злочинів під час збройного конфлікту”, під час якого адвокати ознайомилися з історією, поняттям і структурою міжнародного гуманітарного права, такими як історія, поняття і структура міжнародного гуманітарного права, його джерела та загальні принципи, так і з більш конкретними темами. Учасники курсу також працювали над питаннями воєнних злочинів та злочинів проти людяності, механізмів правового захисту під час збройного конфлікту та їх особливостями, порядоком документування злочинів під час збройного конфлікту.

Адвокати високо оцінили доповіді лекторів, підкреслили важливість та актуальність тем вебінарів і курсу в цілому, висловили вдячність за змістовні та структуровані виступи і надані експертні відповіді на запитання, пов’язані з воєнним станом в Україні.

Більше: https://bit.ly/3MovwnJ

Тримаємо оборону та посилюємо юридичний фронт!