Контакти
rchr.sev@gmail.com
|

Crimean UPSHOT #3: Культурна спадщина України

25 листопада 2021 року о 15:00 год. на базі VETERAN HUB відбулося закрите фахове обговорення в форматі Crimean Upshot «Культурна спадщина України в Криму: стан, виклики, протидія», організоване Регіональним центром прав людини в рамках проекту «Defending Civil and Political Rights» за підтримки  Civil Rights Defenders (CRD).

Основною метою обговорення став пошук нових рішень в проблемі захисту культурної спадщини України в Криму в умовах окупації і формування спільного вектору протидії пошкодженню, руйнуванню та знищенню історичних і культурних пам’яток Криму.

Серед учасників були присутні, в т.ч., Генеральна прокуратура України, Прокуратура Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, Міністерство закордонних справ України, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Спілка археологів України.

Crimean Upshot – це формат закритих фахових дискусій за участі спеціалістів (10-15 учасників) з різних професійних сфер. Обговорення відбувається у вільній формі за участі модератора і 3-4 основних спікерів та присвячується всебічному обговоренню обраної теми.
До заходу ми розсилаємо учасникам інформаційно-аналітичні матеріали по темі, які відбивають загальну ситуацію, контекст проблеми та містять попередні пропозиції по вирішенню.

Заходи формату Crimean Upshot є закритими від медіа. Оприлюднення окремих тез, висловлених під час виступу, можливе тільки за прямого дозволу самого учасника.