Правозахисний проект «Всеукраїнська мережа правової допомоги»

В рамках проекту Харківської правозахисної групи «Всеукраїнська мережа правової допомоги» член правління Регіонального центру прав людини Роман Мартиновський продовжує надання безкоштовної правової допомоги наступним категоріям громадян України:

особам, які вживають наркотики;

пацієнтам лікувальних програм замісної підтримувальної терапії (ЗПТ);

людям, які живуть з ВІЛ/СНІДом;

лікарям ЗПТ, соціальним робітникам, активістам сервісних організацій, які зазнають тиску з боку представників влади за надання соціальної та медичної допомоги вищеназваним особам.

Порядок проведення замісної підтримувальної терапії хворих з опіоїдною залежністю та Типове положення про кабінет замісної підтримувальної терапії хворих з опіоїдною залежністю було затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я від 27.03.2012 р. № 200 відповідно до загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки.

Звернутись за отриманням безкоштовної правової допомогою можуть як самі особи, які потребують допомоги так і їх близькі, знайомі, тощо шляхом електронного повідомлення з зазначеного питання на адресу Р. Мартиновського Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або за телефоном (067)6922374.

Back to top