Р.Мартиновський прийняв участь у дводенному тренінгу для адвокатів системи безоплатної правової допомоги

8-9 серпня 2013 року у Конгрес Готелі «Пуща» пройшов дводенний тренінг для адвокатів – тренерів/модераторів з обміну досвідом між адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Це був третій тренінг в рамках навчальної програми Координаційного центру з надання правової допомоги, який проводиться у рамках проекту Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» за фінансової підтримки Уряду Данії та у співпраці з Українською фундацією правової допомоги.

Представник нашої організації та член її правління – Роман Мартиновський та національний експерт Ради Європи адвокат Віталій Касько прийняли участь у тренінгу в якості тренерів-модераторів заходу на запрошення Київського офісу Ради Європи.

Тренінг було присвячено Методології підготовки практичних завдань щодо методичних рекомендацій адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. В ході тренінгу адвокатами було підготовлено презентаційні матеріали щодо проектів методичних рекомендацій для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу: «Дії захисника при затриманні особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення» та «Дії захисника при вирішенні питання про обрання, продовження, скасування або зміну запобіжного заходу».

Планується, що протягом серпня-вересня поточного року адвокати-тренери/модератори обміну досвідом проведуть каскадні тренінги з презентації проектів Методичних рекомендацій у всіх регіонах відповідно до матеріалів, опрацьованих Конгрес Готелі «Пуща». Тренінги у регіонах спрямовані на формування спільних стратегій і тактик захисту, а також спільних практик застосування нового кримінального процесуального законодавства, адвокатами системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Back to top