Біржа Рro bono

У травні 2013 року в рамках щорічного Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги відбулась презентація сайту «Біржа Рro bono» http://www.pro-bono.in.ua. Вперше в Україні будь-яка особа може звернутись за отриманням безоплатної правової допомоги не виходячи з дому. Для цього необхідно надіслати листа на електронну адресу «Біржа Рro bono»:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , описавши суть своєї справи. Спеціалісти сайту оброблять отриману інформацію, і, у разі необхідності, звернуться до особи за додатковим документами. Після цього інформацію буде розміщено на сайті у переліку актуальних справ, де з ними зможуть ознайомитись адвокати, які бажають надавати безоплатну правову допомогу.

Презентуючи сайт, виконавчий директор Української фундації правової допомоги Микола Сіома зазначив, що створення «Біржі Рro bono» здійснено з метою розвитку і поширення кращих практик надання професійної безоплатної правової допомоги, забезпечення доступності правової допомоги для людей, як з точки зору територіальної доступності так і з точки зору простоти процедури її отримання.

ГО «Регіональний центр прав людини» є партнером ВБО «Українська фундація правової допомоги» та учасником програми Рro bono з моменту заснування нашої організації.

Партнером «Біржі Рro bono» є Українська Гельсінська спілка з прав людини.

Інформація за даними сайту http://www.pro-bono.in.ua

                                   

 

Back to top