МН17 – рейс у вічність. Історія двадцять перша

Джон Аллен, його дружина Сандра та сини: Крістофер, Джуліан і Ян. Джон мав британське громадянство, його дружина і діти були громадянами Нідерландів.

Джон Аллен, його дружина Сандра та сини: Крістофер, Джуліан і Ян

44-річний Джон з 1996 року працював у голландській юридичній компанії Nauta-Dutilh у департаменті інтелектуальної власності. З 2007 року він був партнером фірми.

По приїзді до Нідерландів, він познайомився із своєю майбутньою дружиною Сандрою, яка працювала вчителькою початкових класів.

Колеги по роботі відзначають неабиякі здібності Джона до спорту, він чудово грав у футбол, та музики. Вони кажуть, що ця страшна трагедія забрала в них гарного друга.

Джон Аллен

Джон Аллен

Сестра Джона на своїй сторінці у Facebook написала: «Я втратила всю свою сім’ю: мого єдиного прекрасного брата, його неймовірну дружину та трьох їх чарівних дітей».

Сім’я жила у невеличкому містечку Хілверсюм, де майже всі знали одне одного, в 20 кілометрах від Амстердама.

Хлопчики (від 8 до 14 років) грали у місцевому дитячому футбольному клубі, де їх батько був добровільним тренером.

Того нещасливого дня вони летіли разом на відпочинок до Індонезії.

66-річний Трініті, який жив поряд із будинком Алленів, приголомшений тим, що сталося, згадує: «Це була прекрасна сім'я – гарні, чемні, дружелюбні». Молодший з хлопчиків – Ян дуже полюбляв працювати із Трініті в його садку. Він проявляв інтерес до садівництва.

Ян Аллен

Ян Аллен

 

Back to top