МН17 – рейс у вічність. Історія дев'ятнадцята

49-річний Тамбі Джиї з дружиною Арізою Газалі (47 років) та їх діти: 19-річний Мод Афіф, 17-річний Мод Афзал, 15-річна Марша Азміна та 13-річний Мод Афрус. Малайзія.

 Сім'я Тамбі Джиї

Сім'я Тамбі Джиї 

Сім'я поверталась на батьківщину через Амстердам з Казахстану, де батько працював на компанію Shell останні три роки у проекті з розробки родовища Кашаган.

Їх шлях лежав до рідного міста Кучінг на острові Калімантан, що у Східній Малайзії.

Вони поспішали додому, щоб встигнути на святкування Hari Raya Aidilfitri (Харі Райя Аід Аль Фітр) – мусульманського свята, яке знаменує закінчення посту Рамадан.

У Казахстані сім'я жила в місті Атирау на березі Каспійського моря. 17-річний Афзал висловив на своїй сторінці у Facebook жаль з приводу того, що він, мабуть, ніколи не повернеться більше у це чудове місто, де залишаються його нові друзі.

Перед поверненням у Малайзію, сім'я два дні провела у Амстердамі, де до них приєднався старший син – Афіф, який навчався у коледжі Taylors у Куала-Лумпур.

Перед поверненням на батьківщину, Аріза виклала у інтернет фотографію сім'ї та зробила підпис: «У нас починається новий рік, нове життя».

«У нас починається новий рік, нове життя»

«У нас починається новий рік, нове життя»

Двоюрідний брат Арізи Газалі, який мав зустріти сім'ю в аеропорту Куала-Лумпура, у розпачі, він  не може повірити в те, що трапилось. «Така смерть не є нормальною для людей у сучасному світі», - каже він.

13-річний Афруз був фанатом футбольного клубу «Манчестер Юнайтед», дуже любив котів, мав неабияке почуття гумору і водночас був дуже серйозним хлопцем. На своїй сторінці у мережі Facebook він розмістив фото зниклого у березні літака рейсу Malaysia Airlines Flight 370 та зворушливе звернення: «Будь-ласка, поверніться!»

Єдина дівчина у сім'ї, Марша Азміна, навчалась у Міжнародній школі QSI міста Атирау. До дня батька, який відзначався за кілька днів до польоту вона розмістила на своїй сторінці таке поздоровлення: «Я така щаслива від того, що можливо найвеличніший з пап належить мені. З днем батька! Я люблю тебе, Тамбі Джиї».

За лічені дні до трагедії

За лічені дні до трагедії

Back to top