МН17 – рейс у вічність. Історія вісімнадцята

Корнеліус Шильдер, 33 роки, та Неелтьє Тол, 30 років. Нідерланди.

Корнеліус Шильдер

Корнеліус Шильдер

Кор Шильдер зі своєю дівчиною Неелтьє Тол летіли на відпочинок до Малайзії.

За кілька тижнів до польоту Кор почав розміщувати в себе на сторінці в соціальній мережі Facebook фотографії курорту на острові Гілі, де вони із дівчиною планували відпочивати.

Пара жила в місті Волендам, в північній частині Нідерландів. Кор був музикантом, він грав на ударних інструментах та співав в гурті. Неелтьє володіла квітковою крамницею.

Кор із подругою Неелтьє у її квітковій крамниці

Кор із подругою Неелтьє у її квітковій крамниці

Їх пам’ятають як надзвичайно веселих, жартівливих молодих людей, з вуст яких ніколи не сходила посмішка. Здавалось, вони не сумували і не сердились ні на кого.

Перед самим відльотом Кор сфотографував літак малайзійських авіаліній, на борт якого піднявся за декілька хвилин. Він виклав фотографію та зробив допис: «Якщо він також зникне, то ось як він виглядав».

Фото збитого літака, зроблене Кором перед вильотом

Фото збитого літака, зроблене Кором перед вильотом

Чоловік мав на увазі інший літак малайзійських авіаліній рейс МН370, який зник в березні 2014 року. Його друзі, роблячи коментарі до фотографії, бажали парі гарної відпустки та чудових фото на пам’ять.

За кілька хвилин після авіакатастрофи один з друзів Кора виклав на своїй сторінці новину про падіння літака.

Друзі пари писали коментарі на їх сторінках в соціальній мережі про те якою моторошною є ця ситуація.

Друзі, рідні, знайомі та незнайомі люди приносили квіти, листівки та свічки до квіткової крамниці Неелтьє в пам’ять пари. Кор та Неелтьє були поховані разом в своєму рідному місті.

На прощальній церемонії мер міста, містер Ван Бік, сказав: «Коли ми почули, що … два представника нашої общини були на борту, ми були в шоці, адже у нашій спільноті всі знають один одного. Ці молоді особи були сповнені життям.»

Кор (в центрі) із друзями

Кор (в центрі) із друзями

Back to top