МН17 – рейс у вічність. Історія п’ятнадцята

Пім де Куйєр, колишній дипломат Європейської Комісії, Нідерланди.

Пім де Куйєр – мандрівник та життєлюб

Пім де Куйєр – мандрівник та життєлюб

 Він, як і багато інших пасажирів цього рейсу, летів на Міжнародну конференцію зі СНІДу у Мельбурн.

11 травня 2014 року від залишив на своїй сторінці у Facebook зворушливе фото батьків із написом: «40 років тому одружились мої батьки».

Останні три роки Пім де Куйєр працював у «STOP AIDS NOW!», голландській організації, яка опікується зупиненням поширення СНІДу у країнах «третього світу». Пім лобіював голландський уряд та уряди деяких інших європейських країн для розробки міжнародних заходів з метою приборкання СНІДу.

Пім де Куйєр другий справа

 Пім де Куйєр другий справа

 

На візитці Піма було написано, що він є лобістом проекту. Саме так, без вишуканого і не дуже зрозумілого – «політичний радник». Він вважав, що має відкрито говорити про свою роль у вирішенні питань боротьби зі СНІДом.

Попри те, що він завжди був вкрай дипломатичним, коли йшла мова про порушення прав людини, Пім ставав активним і рішучим.

Сам Пім так казав про це:

«Я був активним дипломатом, але я волію бути дипломатичним активістом зараз.»

Пім був спостерігачем на виборах в Україні 2012 року. Після початку трагічних подій в Україні, він уважно слідкував за їх розвитком, як і за ходом виборів Президента у 2014 році. Куйєр вітав перемогу Петра Порошенка, покладаючи на нього великі надії у вирішенні конфлікту на Сході України.

 

Пім де Куйєр на відпочинку із колегами по роботіПім де Куйєр на відпочинку із колегами по роботі

Колеги загиблого відзначають його надзвичайні лобістські здібності, вміння дружити та піклуватись про рідних та близьких. Джерон Мірк, колега Куйєра:

«Ти завжди був сповнений життя, Пім. Це сумно і несправедливо, що ти пішов…»

Back to top