МН17 – рейс у вічність. Історія дев'ята.

Паул Гоес, Шуба Джая, Каела Мая Джей Гоес

Малайзійська актриса Шубашині Яератнам, більш відома за своїм сценічним ім’ям Шуба Джая, поверталася додому в Куала-Лумпур (Малайзія) разом зі своїм чоловіком Паулом Гоесом та донькою Каелою.

Паул був громадянином Нідерландів, а його дружина та донька – Малайзії. Він працював інженером та був директором компанії, яка займалася напівпровідниками. Його друзі говорили, що він був прикладом натхнення, завжди мислив з точки зору можливостей, а не проблем.

Шуба Джая була дуже різносторонньою особистістю. Вона працювала на телебаченні та в театрі, танцювала та була шанувальницею здорового харчування та природніх ліків. «Коли одного разу я захворів, я зробив велику помилку звернувшись по допомогу до сестри. Усю їжу вона переробляла в пюре. Це було жахливо!» - з посмішкою згадує її брат Сугандран. Шуба була старшою з п’яти дітей в родині.

Паул та Шуба зустрілися на відпочинку у В’єтнамі. За кілька місяців дівчина привела коханого додому аби познайомити із родиною. Паул очарував свою майбутню тещу подарувавши їй величезний букет червоних троянд.

Пара одружилася в 2010 році. Їх весілля пройшло в індійський церемонії, хоча батьки Паула й були католиками заради дітей вони прийняли участь в ритуалах.

У 2012 році в пари народилися донька, яку назвали Каела Мая Джей Гоес. Шуба народжувала її вдома.

Пара відвідувала в Нідерландах батьків Паула. Це була їхня перша зустріч зі своєю онукою. Родина пояснила, що щасливі батьки обрали саме цей час для відвідування, бо за кілька місяців Каелі виповнилося б два рочки, і тоді квиток на літак для неї був би значно дорожчим.

За кілька днів до повернення додому, 15 липня, Шуба відсвяткувала свій 38 день народження.

Актор та режисер Бакі Заінар на своїй сторінці в Facebook написав: «Шуба, Паул та дитя Каела … спіть спокійно серед хмар…»

Їх поховали у Малайзії. Церемонія прощання була дуже символічною. Усі гості клали маленький камінчик біля фотографії родини. Ці камінці символізували велику значимість загиблих в житті їх знайомих, друзів та рідних.

Сімейна церемонія прощання проходила в будинку батьків Шуби, заповненому квітами.

Канніамах, мати Шуби Джая, з гордістю показувала всім відео зі своєю онукою. «Каела говорила чотирма мовами: англійською, голландською, малайською та тамільською» - на очах бабусі сльози. – «Вона любила тамільські пісні».

Згадувала Канніамах і свого зятя: «Він робив найсмачніший чай та каву. Завжди піклувався про мене. Він був для мене справжнім сином».

Родичі сміялись та плакали, їх переповнювали емоції. Усі говорили про чудову пару та їх доньку, ні слова про катастрофу, що відібрала їх життя.

Back to top