МН17 – рейс у вічність. Історія восьма.

Андрій Ангель, 24 роки, Канада. Ольга Іоппа, 23 роки, Німеччина. Пара навчалася в Румунії у медичному університеті.

                    

Хлопець народився в Румунії, так само як і його 26-річна сестра Александра. У 1998 році родина переїхала до Канади та посилилася в містечку Ейджакс, що розташовано в провінції Онтаріо. У 2012 році Андрій отримав ступінь бакалавра біомедичних наук в університеті Ватерлоо. Для отримання подальшої освіти він вирішив відправитися на батьківщину в місто Клуж-Напока (Румунія). Він вступив до університету медицини та фармакології Iuliu Hatieganu.

Андрій був єдиний канадієць на борту літака. Він їхав разом із подругою Ольгою на Балі, де планував провести свої канікули та відсвяткувати закінчення другого курсу університету. Хлопець цікавився розробкою ліків від раку.

Ольга народилася в Омську, а у чотирьохрічному віці переїхала із родиною до Німеччини у місто Райне в окрузі Мюнстер. Ольга була гарною дівчиною з довгим світлим волоссям та блакитними очима. В університеті вона познайомилася та закохалася у Андрія. Вони були разом два роки.

Закохані збиралися провести на відпочинку п’ять тижнів, планували зайнятися альпінізмом та помандрувати по Індонезії. «Це була їх мрія. Вони дуже хотіли поїхати в похід на Балі, - каже сестра Андрія. – Вони любили відпочинок на свіжому повітрі.»

Університетський викладач Ольги із сумом розповідає про те, якої справді закоханою видавалася ця пара. Те що сталось – непоправна трагедія і для родини і для всіх, хто близько знав молодих людей.

Мати Андрія просила його відкласти політ, але Ольга вже забронювала квитки, тому пара полетіла саме цим рейсом. В аеропорт пару підвезла мати Ольги. Перед самим відльотом Андрій у захопленні написав сестрі: «Доброго ранку, наступного разу ви почуєте мене вже з Балі».

Александра каже, що вона не відчуває гніву по відношенню до осіб винних в гибелі її брата, адже це не поверне його назад. Хтозна, можливо саме Андрію судилося привнести у медицину нові знання та знайти ліки від раку. Але ми ніколи вже не взнаємо цього, як і його блакитноока подруга, якій судилося загинути у полум’ї війни, розв’язаної країною, в якій вона народилася.

Back to top