МН17 – рейс у вічність. Історія сьома.

Роджер та Джил Гард, Австралія. Вони вірили в науку та раціональне мислення.

В них залишилося троє дітей та двоє онуків.

Їх син Пол говорить, що його батьки важко переживали події на Донбасі і прагли якнайшвидшого закінчення кровопролиття. У тому що сталося він звинувачує сам конфлікт, а не якусь із його сторін. Зараз родина спустошена загибеллю рідних та намагається триматися разом, цінуючи кожну хвилину спільного буття.

Діти загиблих запам’ятають їх надзвичайно люблячими батьками: любові їх матері вистачало не тільки на родину, але й на всіх їх друзів, а батько був надзвичайно турботливим та люблячим - усі вихідні та святкові дні він проводив з нами на свіжому повітрі, займався разом з ними бігом та туризмом.

Доктор Роджер Гард був патологоанатомом, він пропрацював в сфері охорони здоров’я 44 роки. У 2011 році він приймав активну участь у ліквідації наслідків повені, яка спричинила багато лиха його землі. Він працював не покладаючи рук, віддаючи усього себе.

Джил була лікарем на громадських началах, вона допомагала сирійським біженцям в своєму місті, а у вільний час багато займалась музикою.

«Ми знаємо, що вони пишаються своїми дітьми, і ми сподіваємося, що ми можемо віддати їм свій борг гідним та гарним життям» - каже Пол. «Ми закликаємо людей, які причетні до цього жахливого акту, скласти зброю та досягти рішення проблем політичним шляхом. Насильство не може вирішити конфлікт».

Пол мав зустріти своїх батьків в аеропорту ввечері 17 липня. О 7 ранку того дня його сестра Аманда зателефонувала йому, повідомивши страшну новину про катастрофу літака, про яку вона дізналась з повідомлень по телевізору.

Роджера вважали дивакуватим за його пристрасть робити список вантажівок які зустрічалися йому підчас його подорожей по всій Австралії. Він все встигав – і читати книжки, і збирати метеликів, і колекціонувати м’ячи для гольфу та марки. Безжальний постріл обірвав життя Роджера та Джил у небі над Україною, якій вони симпатизували та бажали їй миру і процвітання.

Back to top