МН17 – рейс у вічність. Історія п’ята.

Подружжя Девісон з Австралії – Ліам, 56 років та Франциска, 54 роки. В них залишилося двоє дітей: Сем та Міллі.

Ліам був австралійським письменником-романістом. Його творчість було відзначено кількома нагородами, в тому числі Національної книжкової ради з художньої літератури у 1993 році за роман «Звучання».

Його дружина Френкі була неперевершеним викладачем, її обожнювали колеги з якими вона працювала в австралійському коледжі Toorak. В цьому ж коледжі іноді читав лекції її чоловік.

На церемонію прощання з цією видатною парою, яку влаштували працівники коледжу та діти, зібралося близько 800 осіб. Вшановуючи пам’ять загиблих, вони дякували Ліаму та Френкі за той вклад, що вони внесли у життя рідних, друзів, колег та студентів.

Було важко знайти правильні слова аби описати почуття людей, прибулих на церемонію, ніхто не міг зрозуміти той безглуздий акт, що забрав життя сотень людей та зробив нещасними тисячі їх рідних, близьких, друзів і знайомих.

Ліам та Френкі дарували натхнення близьким людям. «Мама і тато завжди знаходили слова саме для вас» - каже син подружжя Сем. «Я тепер міцно чіпляюсь за спогади про них» - вторить йому їх дочка Міллі.

 

Фотографії, які показували підчас церемонії прощання, висвітлювали активну пару, яка полюбляла велоспорт, кулінарію, серфінг та садівництво. Подружжя з радістю приймало  друзів в своєму будинку, аби поділитися гарними історіями за пляшкою доброго вина, або домашнім пивом містера Девісона.

Їх безмежна любов до подорожей подарувала їм весь світ. Вони побували в Іспанії, Франції, відвідали доньку, що працювала волонтером в притулку в Непалі. Їх останньою зупинкою в подорожі став Берлін, де вони проводили час із сином. Родина влаштувала пікнік в лісі та до пізньої ночі грала в скребл. Коли Ліам та Франциска мали їхати до аеропорту, Сем проводив їх до таксі, обійняв мати та на прощання поцілував батька в щоку.

«Навіть якби ми знали, що станеться, навряд чи ми провели останній якось інакше» - каже Сем. «Сподіваюсь вони знають якими хорошими батьками вони були».

Подружжя познайомилося на морі, де Ліам з друзями займався серфінгом. З першого погляду він закохався у дівчину в великому солом’яному капелюхі, яка подорожувала автостопом зі своїми знайомими. З того моменту, як Ліам запропонував Френкі долучитись до серфінгу, вони більше не розлучались.

«Те, що вони пішли з життя разом видається мені символічним, інакше й не могло бути» - каже Сем Девісон.

Back to top