Навчання адвокатів в сфері антидискримінаційного законодавства продовжується

12 лютого 2015 року для адвокатів Чернігівської області експертами ГО «РЦПЛ» та Національної асоціації адвокатів України Сергієм Зайцем і Романом Мартиновським було проведено семінар-тренінг на тему «Заборона дискримінації в практиці Європейського суду з прав людини та національне антидискримінаційне законодавство».

Організатором заходу виступив офіс Ради Європи в Україні у співпраці із Радою адвокатів Чернігівської області та Чернігівським обласним центром з надання безоплатної правової допомоги. Місцем проведення заходу організатори обрали Дім прав людини, який відкрився у Чернігові наприкінці минулого року.

Програма тренінгу передбачала висвітлення таких питань, як: місце антидискримінаційних норм у загальній концепції прав людини; поняття дискримінації, природа і сфера застосування статті 14 Конвенції; національне антидискримінаційне законодавство; питання доказування дискримінації.

Отримані знання слухачі змогли продемонструвати та закріпити під час виконання практичних завдань.

На завершення заходу, вже традиційно, адвокати отримали інформацію щодо електронних ресурсів Європейського суду з прав людини та навики роботи із програмою самонавчання – HELP.

Навчання адвокатів відбулось в рамках спільного проекту між Європейським Союзом та Радою Європи «Посилення спроможностей адвокатів та правозахисників щодо реалізації на національному рівні положень Європейської конвенції з прав людини та Європейської соціальної хартії (переглянутої)».

Це вже другий семінар, проведений С.Зайцем та Р.Мартиновським в рамках зазначеного проекту. 

 

Back to top