У Європарламенті пройшли слухання по ситуації в Україні

Сьогодні у Європейському Парламенті з ініціативи підкомітету з прав людини пройшли слухання по ситуації в Україні, які були присвячені обговоренню стану справ щодо дотримання прав людини у Криму.

З української сторони участь в обговоренні взяла делегація у складі омбудсмана Валерії Лутковської, Голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, представника Української Гельсінської спілки Бориса Захарова та представника Регіонального центру прав людини адвоката Романа Мартиновського. Кожен з членів делегації виступив перед парламентарями із промовою.

Під час свого виступу Роман Мартиновський зупинився на проблемах дотримання прав національних меншин у Криму та проблемах, пов’язаних із виконанням рішень Європейського суду з прав людини стосовно заявників, які перебувають у Криму.

В ході дискусії парламентарі заявили про рішучу підтримку українського народу у питанні дотримання прав людини, суверенітету та територіальної цілісності України і необхідності проведення ретельного розслідування кожного випадку грубого порушення прав, пов’язаних із загибеллю людей, їх зникненням, завданням шкоди здоров’ю. Парламентарі наголосили на своїй солідарності з українським народом в цей важкий для нього час.

Над вирішенням проблем кримчан ГО «Регіональний центр прав людини» працює з червня 2014 року в рамках проекту, який здійснюється за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Back to top