Семінар з питань антидискримінації у Чернівцях

 

Адвокати ГО «РЦПЛ» Сергій Заєць та Роман Мартиновський 27 вересня провели у Чернівцях семінар-тренінг для адвокатів на тему «Заборона дискримінації в практиці Європейського суду з прав людини та національне антидискримінаційне законодавство».

На заході, який проводився врамках спільного проекту між Європейським Союзом та Радою Європи «Посилення спроможностей адвокатів та правозахисників щодо реалізації на національному рівні положень Європейської конвенції з прав людини та Європейської соціальної хартії (переглянутої)» у співпраці із Радою адвокатів Чернівецької області, прийняли участь 30 адвокатів.

Протягом дня адвокатами – експертами з питань європейських антидискримінаційних стандартів, було проведено сесії за наступними темами:

-       місце антидискримінаційних норм у загальній концепції прав людини;

-       поняття дискримінації, природа і сфера застосування статті 14 Конвенції;

-       національне антидискримінаційне законодавство;

-       питання доказування дискримінації.

На завершення заходу, адвокати отримали інформацію щодо електронних ресурсів Європейського суду з прав людини та навики роботи із програмою самонавчання – HELP.

Оцінюючи проведений семінар-тренінг, Голова Ради адвокатів Чернівецької області А.О. Єзерська висловила надію на те, що всі адвокати, які бажали пройти навчання, але не потрапили на перший семінар з питань антидискримінації через обмеження у кількості учасників, матимуть нагоду зробити це протягом найближчого часу. В свою чергу, адвокати-тренери висловили подяку керівництву Ради адвокатів області за високий рівень підготовки заходу.

Back to top