Філіп Ліч – гість Регіонального центру прав людини

В офісі Регіонального центру прав людини відбулась робоча зустріч із Філіпом Лічем – професором, директором Європейського центру захисту прав людини (EHRAC), автором справжнього бестселеру та настільної книги адвокатів, які працюють сфері захисту прав у Європейському суді з прав людини –«Taking a Case to the European Court of Human Rights».

В ході зустрічі Філіп Ліч та його колега Кейт Левін отримали ґрунтовну інформацію про проект ГО «РЦПЛ» з надання безоплатної правової допомоги кримчанам, який здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та проблеми, розв’язанню яких сприяє діяльність організації.

Адвокати центру обговорили із британськими колегами питання захисту прав кримчан у Європейському суді з прав людини, стратегію і тактику ведення таких справ у Суді. В свою чергу, гості розповіли про найбільш цікаві та резонансні справи, які були підтримані EHRAC у поважному європейському судовому органі.

За результатами зустрічі сторони висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю в сфері міжнародного захисту прав людини.

 

Back to top