Робоча зустріч представників правозахисних організацій з експертами моніторингової місії ООН

16 липня 2014 року члени ГО «Регіональний центр прав людини» прийняли участь у робочій зустрічі представників правозахисних організацій із Марком Божаніком (Marc Bojanic) - міжнародним експертом моніторингової місії ООН з прав людини в Україні та Андрієм Андросовим - національним  експертом цієї ж місії.

В ході зустрічі було обговорено нагальні проблеми захисту прав осіб, які перебувають на території Криму та Севастополя та тих, які вимушено покинули ці території.

Члени правозахисних організацій та волонтери висловили свою зацікавленість у подальшій координації дій, спрямованих на захист прав зазначеної категорії осіб. Правозахисники підкреслили необхідність захищати всіх осіб, права яких порушуються, незалежно від їх політичних поглядів та симпатій.

Голова ГО «РЦПЧ» Анастасія Мартиновська поінформувала колег про проект організації, який спрямований на надання адвокатських послуг особам, які перебувають на території Криму та Севастополя та тих, які вимушено покинули ці території. Проект здійснюється за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

 

Back to top