Учасники мирних зібрань отримали можливість скористатись гарячою лінією

Партнерство «За свободу мирних зібрань» у співпраці з правозахисниками запускають гарячу лінію з питань організації та проведення мирних зібрань. Гаряча лінія дає можливість організаторам та учасникам мирних зібрань отримати фахову юридичну та експертну консультацію щоденно, крім вихідних з 10.00 до 19.00 години за телефоном (066) 756 00 26.

Крім того, на сайті http://piket.helsinki.org.ua/ протягом доби можна отримати відповіді на електронні запити з питань організації та проведення мирних зібрань.

Партнерство «За свободу мирних зібрань» створено з метою захисту свободи мирних зібрань в Україні через втілення відповідних європейських стандартів в українське законодавство і практику.

Учасниками Партнерства є Українська Гельсінська спілка з прав людини, Центр політико-правових реформ, Центр громадянських свобод, Центр інформації про права людини, Міжнародний фонд «Відродження», Харківська правозахисна група, Український незалежний центр політичних досліджень, Інститут політичної освіти та інші регіональні неурядові організації України.

Back to top