Презентація Методичних рекомендацій для адвокатів щодо здійснення захисту гарантованого державою

26 грудня 2013 року в Києві у готелі «Редіссон» відбулась презентаціяМетодичних рекомендацій для адвокатів щодо здійснення захисту гарантованого державою. З друку вийшли перші два видання рекомендацій: «Дії захисника при затриманні особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення» та «Дії захисника при вирішенні питання про обрання, продовження, скасування або зміну запобіжного заходу».

Методичні рекомендації підготовлені авторським колективом за підтримки Координаційного центру з надання правової допомоги, МФ "Відродження", Української Фундації Правової Допомоги.

Рекомендації розроблено для адвокатів системи безоплатної вторинної правової допомоги з метою систематизації досвіду роботи адвокатів після набуття чинності новим Кримінально-процесуальним кодексом України, розвитку та уніфікації практик захисту у кримінальному процесі.

Нагадаємо, що до складу авторського колективу з підготовки Методичних рекомендацій входить адвокат Роман Мартиновський - Голова правління Української Фундації Правової Допомоги та член правління Регіонального центру прав людини.

Back to top