Адвоката Євгена Васильченко визнано переможцем Конкурсу, започаткованого ГО «РЦПЛ»

Сьогодні - 10 грудня у Міжнародний день прав людини - відбулась урочиста церемонія оголошення переможця I Щорічного регіонального Конкурсу на звання кращого адвоката міста Севастополя серед адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу у кримінальних справах, який було започатковано та проведено Регіональним центром прав людини.

У заході прийняли участь начальник Головного Управління юстиції у місті Севастополі Наталя БорисівнаЧерненкова, та заступник директора Севастопольського міського Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Петрович Мукоєд, які тепло привітали всіх учасників Конкурсу та його переможця.

На церемонію було запрошено адвокатів-учасників Конкурсу та представників засобів масової інформації.

Цього року Конкурсний комітет отримав вісім заявок від адвокатів: Гур’янової Надії Антонівни, Тарасенко Руслана Григоровича, Яшиної Ганни В'ячеславівни, Легостова Сергія Юрійовича, Бабушкіної Тетяни Олександрівни, Железняк Оксани Володимирівни, Васильченко Євгена Олексійовича, Зотової Аліси Леонідівни.

Визначення переможця Конкурсу проходило в два етапи. На першому етапі адвокатами-членами Правління ГО "РЦПЛ" було відібрано трьох номінантів, конкурсні заявки яких були допущені до другого етапу Конкурсу – Железняк О.В., Васильченко Є.О. та Бабушкіну Т.О. На другому етапі відбулося таємне голосування за участю усіх членів Конкурсного комітету, яке і визначило переможця. Вибір дався членам Конкурсного комітету нелегко, про що свідчить проведення двох турів голосування. Ім'я переможця Конкурсу трималося в таємниці до моменту його офіційного оголошення на церемонії нагородження.

Спеціальну відзнаку та грошову премію цього року отримав адвокат Євген Олексійович Васильченко.

Усім адвокатам, які прийняли участь в Конкурсі, на згадку було вручено книгу Джеремі Макбрайда "Права людини і кримінальний процес".

Заступник директора Севастопольського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Петрович Мукоєд зазначив, що проведений Конкурс дійсно став стимулом для адвокатів Центру до надання більш якісної правової допомоги.

Начальник Головного Управління юстиції в місті Севастополі – Черненкова Наталя Борисівна – висловила свою думку, що попри всі організаційні та інші труднощі початкового періоду функціонування системи БПД, адвокати Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги міста Севастополя гідно відстоюють права людини та підвищують рівень довіри до системи безоплатної правової допомоги.

Подібний Конкурс не проводиться більше ні в одному регіоні України, проте ми сподіваємося на те, що ця ідея знайде відгуки і в інших областях і містах.

ГО «РЦПЛ» щиро вітає цьогорічного переможця Конкурсу, та висловлює свою глибоку пошану та подяку адвокатам, які прийняли участь у ньому.

 

Привітання організаторів Конкурсу

 

Відкриття конверту з ім'ям переможця

 

Вручення нагороди переможцю 

 

Привітання від начальника Головного Управління юстиції в місті Севастополі Черненкової Наталі Борисівни

 

Слово заступника директора Севастопольського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олега Петровича Мукоєда

 

Переможець Конкурсу - адвокат Васильченко Євген Олексійович

 

 

Back to top