Визначено номінантів другого етапу Конкурсу на звання кращого адвоката міста Севастополя

 

З 29 листопада по 03 грудня 2013 року тривав перший етап визначення переможця I Щорічного регіонального Конкурсу на звання кращого адвоката міста Севастополя серед адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу у кримінальних справах, який проводиться  Регіональним центром прав людини.

Всього на Конкурс було подано вісім пропозицій. Члени Конкурсного комітету-адвокати визначили трьох номінантів, конкурсні пропозиції яких допущено до другого етапу Конкурсу.

Другий етап триватиме з 04 по 06 грудня 2013 року та завершиться таємним голосуванням всіх членів Конкурсного комітету, яке має визначити переможця Конкурсу.

Нагадаємо, що 06 вересня 2013 року ГО «РЦПЛ» прийняв рішення про започаткування Конкурсу, метою якого є підвищення рівня професійної майстерності адвокатів та якості правової допомоги, а також зміцнення авторитету системи безоплатної правової допомоги.

Оголошення переможця Конкурсу та вручення грошової премії і спеціальної відзнаки відбудется 10 грудня – у Міжнародний День прав людини у приміщенні Медіа-Центру «IPC Севастополь» (вул. Суворова 39, 2 поверх) початок церемонії нагородження о 13-00.

 

 

 

Back to top