Міжнародний день боротьби зі СНІДом.

У 1988 році на зустрічі міністрів охорони здоров'я найбільших країн світу вперше пролунав заклик до соціальної терпимості, створення умов для обміну інформацією щодо ВІЛ-інфікованих та було вирішено оголосити 1 грудня Міжнародним днем боротьби зі СНІДом.

СНІД забирає життя людей не менше ніж війни та давно з хвороби людей, які є нерозбірливими у статевих стосунках, перетворився на справжнього вбивцю, який не поділяє людей за їх соціальним статусом. Людство давно зрозуміло, що жертвою хвороби може стати будь-хто.

Цього дня люди по всьому світу висловлюють свою підтримку тим, хто став жертвою захворювання та шанують пам’ять тих, чиї життя обірвалися через цю страшну хворобу.

Останніми роками держава нарешті зрозуміла, що хворі на СНІД не можуть залишатись сам на сам з хворобою, вони потребують гарантій з її боку та особливого захисту їх здоров’я та життя. Але не менш ніж державної підтримки, вони прагнуть розуміння та підтримки з боку людей, яких ця хвороба оминула.

За офіційними даними, з 2004 року в результаті реалізації програми Глобального фонду «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні» темпи росту цього захворювання вдалося скоротити втричі.

ГО «Регіональний центр прав людини» нагадує, що членами нашої організації в рамках проекту Харківської правозахисної групи надається безоплатна правова допомога людям, які страждають на ВІЛ/СНІД. За допомогою можна звернутись за тел.: (0692) 544545, або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Back to top