Триває робота над Методичними рекомендаціями для адвокатів щодо здійснення захисту гарантованого державою

04 жовтня 2013 року відбулась робоча зустріч представників Координаційного центру з надання правової допомоги, МФ "Відродження", Української Фундації Правової Допомоги та авторського колективу з підготовки серії Методичних рекомендацій для адвокатів системи безоплатної правової допомоги. Від Регіонального центру прав людини участь у заході прийняв Роман Мартиновський - Голова правління Української Фундації Правової Допомоги.

В ході робочої зустрічі були узгоджені редакції методичних рекомендацій "Вступ адвоката у справу: початкові дії" та "Дії захисника при затриманні особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення". Найближчим часом завершиться робота над методичними рекомендаціями "Дії захисника при вирішенні питання про обрання, продовження, скасування або зміну запобіжного заходу".

Під час робочої зустрічі також було обговорено хід підготовки наступних методичних рекомендацій, які стосуються ведення адвокатського досьє, захисту неповнолітніх та оскарження дій слідчого, прокурора, слідчого судді.

Back to top