Ми знову резиденти

Сьогодні Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу членів ГО «РЦПЛ» та УГСПЛ та скасував пункт 1 постанови НБУ № 699 від 03 листопада 2014 року, якою всіх кримчан було визнано нерезидентами в Україні.
Раніше, 22 січня 2015 року Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив позивачам у визнанні дій НБУ незаконними та скасуванні окремих пунктів зазначеної постанови. Згодом апеляційний суд звернувся до Верховного Суду України із клопотанням про звернення до Конституційного Суду України щодо неконституційності окремих положень Закону «Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України», на який НБУ посилався як на підставу для надання кримчанам статусу нерезидентів.
Пленум Верховного Суду України відмовив у зверненні до Конституційного Суду, зазначивши в постанові від 03 липня 2015 року, що НБУ діяв з перевищенням повноважень, визнаючи кримчан своєю постановою нерезидентами.
Вочевидь, цей висновок було покладено Київським апеляційним адміністративним судом в основу рішення про скасування пункту 1 постанови НБУ.
Вітаємо кримчан із припиненням дискримінаційного ставлення до них з боку держави в особі НБУ.

Архів новин

Back to top